MİSYON

Uzman ve deneyimli kadrosuyla birlikte sektörün talep ve beklentilerini objektif biçimde değerlendirerek; dinamik, yenilikçi ve gelişime her zaman açık bir yaklaşımla öğrencilerimizin en üst düzeylerde memnuniyetini sağlamak.

VİZYON

Öğrencilerimizin talep ve isteklerini en iyi şekilde karşılayıp onlara güvenli ve aile sıcaklığında bir oluşturup modern ve profesyonel kadromuzla birlikte sürekli yenilenen ve gelişen yaşam alanları oluşturmak.

HAKKIMIZDA

İzmir’deki Eviniz !

Birgül Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Apartı,alanında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosuyla birlikte İzmir’de hizmet vermekte olan bir yüksek öğrenim kız öğrenci apartıdır.

Şehir merkezinde olan konumu ve içinde barındırdığı havuz, sauna, teras cafe gibi hizmet seçenekleri sayesinde oldukça avantajlı olan apartımız sloganı olan İZMİRDEKİ EVİNİZ ‘i size yaşatarak sektörde farkını belli etmektedir.

Uzman Kadrosuyla birlikte sürekli yenilenen ve gelişen olayları takip edip inovatif fikirlerle daha huzurlu ve konforlu nasıl hissettirebiliriz motivasyonuyla sürekli kendini yenileyen Birgül Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Apartı, kalitesinden ödün vermeyen yapısıyla üniversite öğrencilerinin ev konforunda ve huzurlu bir ortamda tüm temel ihtiyaçlarını karşılamasını amaçlamaktadır.